• Kdo jsem?
  • Kdo jsem?
  • Kdo jsem?
  • Kdo jsem?

Když ochutnal jsem zprvu života, ach vzpomínám si, že jsem se narodil v létě, bylo léto. Máma řekla:,, Synu, až ti bude 18tere let, budeš plnoletý.“ I stalo se tak. Jak mi bylo osmnácte a prožil jsem své osmnácteré léto i stal jsem se plnoletým. Život, ten chutná hořce, asi jako 20° pivo vypité po prošlé minimální trvanlivosti, ale zase je to to jediné , co mám. Život je jako editor. Editor, ve kterém tvořím vlastní malý svět. A tak jelikož mi život dal dvě ruce, tak sedím u počítače a píši.

Ahoj :),

jmenuji se Lukáš Kobylík, ale to už jste si asi všimli. 😀 Od svých 13 let si skládám písničky a různou hudbu. Učil jsem se hrát na hudební nástroje jako je třeba zobcová flétna, příčná flétna, klavír, kytara a basa – čehož teď využívám a učím se dál jako samouk a dělám s těmito nástroji různou hudbu i dnes. Zbylé nástroje, které můžete v některých mých písničkách slyšet, jako smyčce, bicí atd. jsou dodělávány na počítači.

Dále pak se zajímám o psaní článků na internetu a pomoc ostatním lidem s počítači a Windows na stránkách: http://www.new-windows.cz/. Mé nejstarší stránky od mých 14 let se jmenují Izábava (Internetová zábava), kde jsem se tenkrát pokoušel dát prostě všechno, co by lidi zajímalo: http://www.izabava.estranky.cz/.

Později jsem začal s dabingem. Ze začátku to byl je pokus, jestli do hry Portal:prelude můžu dát svůj vlastní dabing. Nakonec jsem ale dabing dodělal úplně celý ve spolupráci se stránkami http://aperturescience.webnode.cz/ a dočkal se i své aktualizace :). Další dabingy jsem zkoušel tvořit například do hry Counter-strike.

Leave a Reply

*