• Kdo jsem?
  • Kdo jsem?
  • Kdo jsem?
  • Kdo jsem?

Ahoj :),

jmenuji se Lukáš Kobylík a je mi 24 let. Od svých 13 let si skládám písničky a různou hudbu. Učil jsem se hrát na hudební nástroje jako je třeba zobcová flétna, příčná flétna, klavír, kytara a basa – čehož teď využívám a učím se dál jako samouk a dělám s těmito nástroji různou hudbu i dnes. Zbylé nástroje, které můžete v některých mých písničkách slyšet, jako smyčce, bicí atd. jsou dodělávány na počítači.

Dále pak se zajímám o psaní článků na internetu a pomoc ostatním lidem s počítači a Windows na stránkách: http://www.new-windows.estranky.cz/. Mé nejstarší stránky od mých 14 let se jmenují Izábava (Internetová zábava), kde jsem se tenkrát pokoušel dát prostě všechno, co by lidi zajímalo: http://www.izabava.estranky.cz/.

Později jsem začal s dabingem. Ze začátku to byl je pokus, jestli do hry Portal:prelude můžu dát svůj vlastní dabing. Nakonec jsem ale dabing dodělal úplně celý ve spolupráci se stránkami http://aperturescience.webnode.cz/ a dočkal se i své aktualizace :). Další dabingy jsem zkoušel tvořit například do hry Counter-strike.

Leave a Reply

*